Virbeliškių g. forumas

Virbeliškių g.3, 5, Vilniuje namų gyventojams
Dabar yra 30 Geg 2020, 19:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Atsakymo rašymas
Vartotojo vardas:
Pavadinimas:
Laiško turinys:
Čia galite įrašyti savo žinutę, kuris turi būti ne didesnis nei 60000 simboliai(ių). 

Šypsenėlės
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Šrifto dydis:
Šrifto spalva
Nustatymai:
BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra IŠJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS
Išjungti BBKodą
Išjungti šypsenėles
Išjungti automatinį URL adresų apdorojimą
Klausimas
Lietuvos Respublikos sostinė yra ....... ??:
Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
   

Temos peržiūra - Pasiūlymai bendrijai
Autorius Žinutė
  Pranešimo tema:  Re: Pasiūlymai bendrijai  Atsakyti cituojant
Gyventojas rašė:
Sveiki, p. valdybos nariai, jeigu jus isrinko, tai ir malonekite atsizvelgti i bendrijos nariu pastabas, o ne galetumete pasodinti, galetumete padaryti, ir t.t. Vaikams savo pasakas sekite.

Visų pirma turiu paminėti, kad Bendrija sukuriama ne atskirų individų pageidavimams tenkinti, o bendro naudojimo objektų ir pastato priežiūrai. Bendrijos veikla remiasi tam tikra nustatyta tvarka ir įstatymais. O Valdybos užduotis spręsti klausimus susijusius su bendrijos veikla, tiek kiek tai liečia pastato priežiūrą.
Įvairūs religiniai, ekologiniai, vegetariniai ar seksualinių mažumų judėjimai išeina už bendrijos veiklos ribų. Tai kiekvieno atskiro gyventojo asmeninis reikalas, kokiam visuomeniniam judėjimui ar kokiai socialinei grupei priklausyti. Manau nėra gera mintis piršti savo tikėjimą per prievartą kitiems.

Bendrija, kaip juridinis vienetas ir kiti ūkio/verslo subjektai, teikiantys paslaugas, privalo tvarkingai pateikti sąskaitas (mokestinius pranešimus) už suteiktas paslaugas. Pagrindinis Bendrijos sąskaitų pateikimo būdas - paštu. Elektroninis sąskaitų pateikimas - tik papildoma paslauga.
Yra verslo įmonės, tarkim "Vilniaus energija", "Skynet" kurios turėdamos pakankamai lėšų, sukuria atitinkamas elektronines prisijungimo ir apskaitos erdves, kuriose vartotojas gali užpildyti atitinkamą elektroninį "prašymą" gauti sąskaitas el. paštu, tuo pačiu prisiimdamas atsakomybę už teisingai įvestą el. pašto adresą, jo savailaikį tikrinimą ir pan. Bendrija tokių resursų ir portalų neturi. Buhalterinėje apskaitos programoje, kurią naudojant vykdomas mokestinių pranešimų paskaičiavimas nėra galimybės parinkti atskirus individus, kuriems nebūtų spausdinamos sąskaitos. Paryškinau - nėra galimybių. Sąskaitų spausdinimas nepabrangina ir neatpigina buhalterinių paslaugų - kaina fiksuota.

Taip pat Bendrija negali visiškai atsisakyti popierinių sąskaitų, nes yra dalis gyventojų kurie nesinaudoja el. paštu ar kompiuteriais apskritai. Kaip ir nėra jokios kontrolės ar sąskaitos nurodytais el. paštais pasiekia reikiamus adresatus. Visad atsiras gudragalvių, kuris metus nemokės už paslaugas ir bus skolingi nemenką pinigų sumą Bendrijai (kitiems savininkams), nes, pasak jų, "jie negavo sąskaitų". Ir jie bus teisūs.

O tie kas kovojate už ekologiją - tikrai nieko nėra baisaus tą voką išmesti ne į šiukšlių dėžę, o į antrinių atliekų konteinerį. Tas popierius bus perdirbtas ir vėl pagamintas naujas rašomasis popierius. Tam tie konteineriai ir skirti.
Standartinė Parašytas: 26 Geg 2015, 12:34
  Pranešimo tema:  Re: Pasiūlymai bendrijai  Atsakyti cituojant
Sveiki, p. valdybos nariai, jeigu jus isrinko, tai ir malonekite atsizvelgti i bendrijos nariu pastabas, o ne galetumete pasodinti, galetumete padaryti, ir t.t
Vaikams savo pasakas sekite.
Standartinė Parašytas: 25 Geg 2015, 15:29
  Pranešimo tema:  Re: Pasiūlymai bendrijai  Atsakyti cituojant
Mano popierines saskaitos irgi keliauja tiesiai i siuksliu deze :)
Standartinė Parašytas: 25 Geg 2015, 12:55
  Pranešimo tema:  Re: Pasiūlymai bendrijai  Atsakyti cituojant
Kaip galima saugoti gamtą, turbūt kiekvienas gali nuspręsti pagal save, bet turbūt mes čia ne apie tai :?: Nespausdinant sąskaitų, galima būtų sutaupyti (ant medelių? :idea: ), nes nebereikėtų 100+ vokų, 200+ A4 lapų, ir dar printerio dažų kiekvieną mėnesį :)

Ar teisingai supratau, kad bendrijai šis pasiūlymas neįdomus, nes programoje nėra tokio nustatymo? :) Man asmeniškai tiktų "nespausdiname visiems turintiems elektroninį paštą".
Standartinė Parašytas: 20 Geg 2015, 13:32
  Pranešimo tema:  Re: Pasiūlymai bendrijai  Atsakyti cituojant
Justinas rašė:
Sveiki,
Mano nuomone, bendrija galėtų sutaupyti vieną kitą litą nebesiųsdama popierinių sąskaitų. Nežinau, ar jos dar kam nors reikalingos, bet man pakanka elektroninės versijos, o popierinė iškart keliauja į šiukšlių dėžę. Gal geriau patausokim mišką? :)

Buhalterinėje programoje nėra nustatymo nespausdinti popierinių sąskaitų tik atskiriems butams. Arba spausdiname visiems arba nespausdiname visiems turintiems elektroninį paštą.
O už gamtos saugojimą galima kovoti ir kitaip - tiesiog pasodinant medį arba du, arba penkis... per metus. O ir vietos aplink namą tam reikalui nemažai turime ;)
Standartinė Parašytas: 20 Geg 2015, 12:11
  Pranešimo tema:  Pasiūlymai bendrijai  Atsakyti cituojant
Sveiki,

Mano nuomone, bendrija galėtų sutaupyti vieną kitą litą nebesiųsdama popierinių sąskaitų. Nežinau, ar jos dar kam nors reikalingos, bet man pakanka elektroninės versijos, o popierinė iškart keliauja į šiukšlių dėžę. Gal geriau patausokim mišką? :)
Standartinė Parašytas: 19 Geg 2015, 14:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007