Virbeliškių g. forumas

Virbeliškių g.3, 5, Vilniuje namų gyventojams
Dabar yra 06 Gru 2019, 07:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 04 Bir 2014, 00:24 
Tik ka maciau, kaip vieno is kaimynu masinu (audi A4), nunese veidrodeli pravaziuojanti masina. Gaila, bet nespejau ididemet nei markes nei numerio, nes masina nuruko net nesustodama. Galiu pasakyt tik tiek, kad raudonas sedanas, jei kartais padetu. Kitiem, statantiem masinas prie saligatvio rekomenduoju uzlenkt veidrodelius, bent jau is gatves puses, kad taip nenutiktu

Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų

Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 09 Bir 2014, 10:24 
Atsijungęs

Svečias rašė:
Justas rašė:
Sveiki,

Niekas negavote mistinių sąskaitų iš PPI group už 2013 metus? Gavau mistinę sąskaitą už 2013 m. gegužės mėnesį ir įspėjimą už pradelstą mokėjimą net 363 dienas. Patikrinau visus mokėjimus - viskas sumokėta, o PPI group priskaičiuotos sumos neatitinka sąskaitų, kurios buvo teiktos tam laikotarpiui.

Gavau ir aš priminimą. Sumos tikrai skiriasi.

Ir kaip baigėsi? Ar tiesiog sumokėjot ir viskas?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 09 Bir 2014, 23:16 
Atsijungęs

Gavome ir mes mistiniu saskaitu. Pasiteiravus issamiau svarbiausia tai, kad tos saskaitos ir uz ta laikotarpi kaip mes dar nebuvome isigije buto va cia idomiausia. Kazkoks kosmosas, nesuprantu kaip reguoti.

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 10 Bir 2014, 07:41 
Atsijungęs

Modestas1 rašė:
Gavome ir mes mistiniu saskaitu. Pasiteiravus issamiau svarbiausia tai, kad tos saskaitos ir uz ta laikotarpi kaip mes dar nebuvome isigije buto va cia idomiausia. Kazkoks kosmosas, nesuprantu kaip reguoti.

Aš pasiteiravau, kodėl sąskaita, neskaitant šildymo (t.y. šiukšlės, bendro naudojimo dalykai ir t.t.) už 11 dienų yra 17 proc. didesnė nei už kitą visą mėnesį. Gavau atsakymą "gal šildymas buvo brangesnis". Kažkoks absurdas. Kolkas nesiruošiu tokių sąskaitų apmokėti. Gal dar atsiras tokių gyventojų, kurie tokias sąskaitas gavo?

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 13 Bir 2014, 18:10 
Atsijungęs

Sveiki, manau daugelis jau pastebejo, kad laiptines B labai sunkiai (o kartais ir neatsidaro) durys.

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 14 Bir 2014, 11:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Valdyba rašė:
3 - parkingų elektros sunaudojimo kaštai

(3) jeigu pamenate, vienu metu, dar iki bendrijos įsteigimo, už bendrąją elektrą mokėjome gal po 20 litų. Jeigu parkinge įjungti visus šviestuvus, elektros suvartojimas pakils gal 5 kartus - atitinkamai ir sąskaitos padidės. Todėl parkinge dabar dega tik tiek lempų, kiek minimaliai būtina.

Stai gautos naujos sakaitos.
"Teritorijos apšvietimo ir pastato bendroji elektra gar. 1,00 x 1,2400 = 1,24 Lt"

Didziule suma, o jei ji bus dvigubai didesne, tai bus visai siaubas.

Tuo tarpu "Bendrijos apmokami darbuotojai" + "Bendrijos veiklos lesos" + "Buhalterine apskaita" sumoj yra virs 6 litu. Kas menesi, vien uz parkinga. Tai gal ne toj vietoj taupimas t.b. ? Junkt/nejunginekit lempas - parkingo kaina keiciasi juokingai. O parkuotis sunku su visais tais stulpais, sienom ir kaiminu auto, kurie stovi centimetru atstumu.

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 29 Bir 2014, 18:59 
Atsijungęs

Gavau ir aš tokią mistinę sąskaitą, taip pat už tą mėnesį, kai pirkau butą. Kol kas nesiruošiu mokėti, nes už 9 dienas ji atrodo nerealiai didelė (313 Lt, iš kurių už šildymą - 220 Lt). Įdomiausia, kad beveik dvejus metus gyvenau, nežinodama, kad turiu skolų, o šią sąskaitą gavau tik š.m. gegužės gale, iš karto grasinant skolų administratoriais. Bandysiu kreiptis, kad perskaičiuotų. Vilties nedaug, turint omenyje jų "uolumą"...

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 29 Bir 2014, 21:07 
Atsijungęs

ausra2001 rašė:
Gavau ir aš tokią mistinę sąskaitą, taip pat už tą mėnesį, kai pirkau butą. Kol kas nesiruošiu mokėti, nes už 9 dienas ji atrodo nerealiai didelė (313 Lt, iš kurių už šildymą - 220 Lt). Įdomiausia, kad beveik dvejus metus gyvenau, nežinodama, kad turiu skolų, o šią sąskaitą gavau tik š.m. gegužės gale, iš karto grasinant skolų administratoriais. Bandysiu kreiptis, kad perskaičiuotų. Vilties nedaug, turint omenyje jų "uolumą"...

Elektroniniu paštu siūlyčiau paprašyti paaiškinimų - nieko negausite. Aš vis dar laukiu paaiškinimo ir paskaičiavimo, bet jau žadu priminti, kad jokio atsakymo negavau.

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 29 Bir 2014, 21:22 
Atsijungęs

ausra2001 rašė:

ausra2001, mokėti skubėti tikrai nereikia, nes su buhalterėmis pas "PPI Group" labai prasti reikalai, ypač skaičiuojant komunalinius mokesčius.
Pasitikrinkite tiksliai kada įvyko pirkimo pardavimo sandoris ir apie tai informuokite statytoją/pardavėją. Iki pirkimo dienos sąskaita už paslaugas Jums neturėtų būti skaičiuojama. Ir būtinai apie tai informuokite tuos, kas Jums atsiuntė sąskaitą. Ignoravimas nėra pati geriausia taktika ;)

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 01 Lie 2014, 17:03 
Atsijungęs

Aš nesiruošiu ignoruoti. Parašiau prašymą, kad perskaičiuotų už 9 dienas, o ne už visą mėnesį (tai buvo 2012 m lapkritis, aš butą pirkau lapkričio 21 d.). Jau siunčiau elektroninį laišką, į kurį jie, žinoma, nereagavo, taip pat skambinau jų sekretorei ir buhalterei, bet ir tai nepadėjo, todėl dabar nunešiu atspausdintą prašymą? ir paprašysiu, kad užregistruotų gaunamam pašte, kopiją pasiliksiu sau. Bet vis tiek netikiu, kad tai padės ir nežinau ką toliau daryti ir kur kreiptis. Manau, tuo metu dar buvo nemažai neparduotų butų, ir jie mokesčius išdalydavo parduotų butų savininkams, nesukdami galvos. Neįsivaizduoju. kaip rasti teisybę, turbūt paprasčiau imti ir sumokėti? Gal kas turit kokių minčių?

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 08 Lie 2014, 10:16 
Atsijungęs

ausra2001 rašė:
Aš nesiruošiu ignoruoti. Parašiau prašymą, kad perskaičiuotų už 9 dienas, o ne už visą mėnesį (tai buvo 2012 m lapkritis, aš butą pirkau lapkričio 21 d.). Jau siunčiau elektroninį laišką, į kurį jie, žinoma, nereagavo, taip pat skambinau jų sekretorei ir buhalterei, bet ir tai nepadėjo, todėl dabar nunešiu atspausdintą prašymą? ir paprašysiu, kad užregistruotų gaunamam pašte, kopiją pasiliksiu sau. Bet vis tiek netikiu, kad tai padės ir nežinau ką toliau daryti ir kur kreiptis. Manau, tuo metu dar buvo nemažai neparduotų butų, ir jie mokesčius išdalydavo parduotų butų savininkams, nesukdami galvos. Neįsivaizduoju. kaip rasti teisybę, turbūt paprasčiau imti ir sumokėti? Gal kas turit kokių minčių?

Na, aš kalbėjau su teisininkais, tai man ir išsireiškė, kad ieško "durnelių", kurie ims tiesiog ir apmokės. Aš taip pat kreipiausi ir gavau absurdišką atsakymą, o į papildomą užklausimą nereagavo. Svarbiausia, manau, rašytiniai įrodymai, o elektroninis paštas toks ir yra. Bandysiu kreiptis dar kartą.

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 08 Lie 2014, 11:36 
Visada turėkite ir saugokite kažkokį susirašinėjimą. Gali ir po metų prireikti ir po dviejų.
Į Jums iškeltas pretenzijas visada atrašykite. Tylėjimas visad yra blogiau, Jūs tarsi sutinkate su tuo, kas Jums atsiųsta.

Į viršų

Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 08 Lie 2014, 12:09 
Atsijungęs

Justas rašė:
ausra2001 rašė:

Na, aš kalbėjau su teisininkais, tai man ir išsireiškė, kad ieško "durnelių", kurie ims tiesiog ir apmokės. Aš taip pat kreipiausi ir gavau absurdišką atsakymą, o į papildomą užklausimą nereagavo. Svarbiausia, manau, rašytiniai įrodymai, o elektroninis paštas toks ir yra. Bandysiu kreiptis dar kartą.

Parašius papildomą priminimą, iš karto susigriebė dirbti. Perskaičiuos sąskaitą už tas dienas, kurios priklauso, o pagrįsti kodėl kiekviena eilutė yra didesnė už kitus mėnesius nesiruošia.

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Lie 2015, 07:39 
Atsijungęs

Sveiki, sugedo -1 parkingo vartai.

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Lie 2015, 09:00 
Atsijungęs

Gyventojas rašė:
Sveiki, sugedo -1 parkingo vartai.

Taip, siandien is ryto paskambinta meistrui, zadejo siandien arba ryt veliausiai sutvarkyti.

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Lie 2015, 09:10 
Atsijungęs

Vartai jau veikia. Meistro nereikia (kolkas)

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Lie 2015, 09:14 
Atsijungęs

Gyventojas rašė:
Vartai jau veikia. Meistro nereikia (kolkas)

rimtai? as ryte kai vaziavau i darba, tai dar neveike :)

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Lie 2015, 09:16 
Atsijungęs

Katik buvau su knopkem sutvarkiau, veikia ir su pulteliu.

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Lie 2015, 09:33 
Atsijungęs

Gyventojas rašė:
Katik buvau su knopkem sutvarkiau, veikia ir su pulteliu.

gerai, atsaukiau meistra :) Tai gal jus dazniau galima issikviest, kai sugenda vartai? :D

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Lie 2015, 09:45 
Atsijungęs

Pasiseke, matyt tiek ir reikejo :D

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 28 Lie 2015, 08:44 
Atsijungęs

O ar mūsų vartams sugedus, juos įmanoma atodaryti avariniu būdų? :) jei taip, tai gal žinote kaip?

Į viršų
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 28 Lie 2015, 09:06 
Atsijungęs

Imanoma, desineje yra rankenele, ja patraukus turi atsiblokuoti variklis (nemeginau, bet taip turetu buti).

Į viršų
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007